Besyo Hazırlık Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Tem 11, 2018
Besyo Kursları
117 43
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı google play ve apple store a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

Besyo Hazırlık Türkiye’nin her yerinde sektör haline gelmiş ve doğru şekilde yapıldığında kazanmaya büyük oranda etki eden bir eğitimdir. Ancak yanlış eğitim yüzünden her yıl binlerce kazanacak öğrenci kazanamıyor. Bir Besyo hazırlık kursunda 100 öğrenci varsa o öğrenciler hiç eğitim almasa rastgele bir üniversitenin sınavına gitse bile 30 tanesi kazanır. Burada doğru eğitimi iyi jenerasyon yakalayan ve doğru antrenman yaptırıp, doğru üniversite seçimi yapan besyo hazırlık kursları elde ettiği %90 üzeri başarısıyla gerçekleştirmektedir. Ancak, hiç bir Besyo hazırlık kursunun eline kazanmaya hazır çok sayıda öğrenci gelmez. Gerek psikolojik destekle gerekse TYT sınavına yönelik verdiği destekle kurslar ellerindeki öğrencileri yaptıkları antrenmanla da  kazanmaya hazır hale getirir.

Peki Besyo Hazırlık Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir kursta olması gereken temel özellikleri size aktaralım;
*Doğru Üniversite Seçmek (Öncelikle lokal olarak 1-2 üniversiteye değil daha geniş kapsamlı elindeki öğrenciye uygun üniversiteyi seçen kurs her zaman daha başarılı olur. Bunun için de besyo hazırlık kursunun Türkiye genelindeki birbirinden farklı tüm sistemleri bilip üniversitelerin sınav mekaniğini çözmesi gerekir.)
*Doğru antrenman yapmak (Her ne kadar herkes Besyo mezunu olsa da iş Besyo okuyarak değil kitap okuyarak ve sahada bunu gözlemleyerek öğrenilir. Marmara Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ege Üniversitesi veya Ardahan üniversitesi hiç bir şekilde fark etmez bir antrenör öncelikle kitap okumalı bilgilerini sürekli kontrol edip güncellenen bilim ışığında gelişime açık olmalıdır. Bugün birbirinden farklı merkezde 20 adet besyo hazırlık kursunun baş antrenörünü alıp onlarla antrenman bilgisi konuşmaya kalksanız eğer bilinçli birisiyseniz bunlar üniversite de ne yapmış? Bir insan nasıl hiç kitap okumaz? gibi sorularla cehaletleri karşısında dumura uğrarsınız)
*Doğru Branş ve Parkur Teknikleriyle Spesifik Olarak Hazırlamak ( Her öğrencinin kazanabileceği üniversite farklıdır. Bu sebeple özel olarak kazanabileceği üniversiteye yönelik eğitim verirken besyo hazırlık kursunun parkur veya branş tekniklerini doğru şekilde vermesi gerekir. Hatta kazanmanın önündeki en büyük kırılma noktası budur. Çünkü bir parkuru herkes aynı şekilde gösterir çabuk olan kazanır. Ancak, yaratıcı ve kurallar dahilindeki bir teknikle öğrenci tek bir harekette saniyeler kazanır genetik olarak yavaş olmasına rağmen çok iyi derece yapabilir. Asıl mesele hocanın yaratıcılığıyla parkurda yeni teknikler üretmesidir)
*Doğru Psikolojik Destek ( Besyo sınavları yetenek sınavları olarak adlandırılsa da aynı zamanda büyük bir psikolojik sınavdır. Sınav anında birileri size yanlış TYT Puanı söyleyip kötü derece yapmasına rağmen sizi geçeceğini iddia edebilir. Sınav sistemini bilmediğinizi yanlış üniversite seçtiğinizi söyleyebilir. Sınav yerinde meşaleler yakıp tezahürat yaparak size psikolojik üstünlük kurabilir… bunun gibi yüzlerce etken varken besyo hazırlık kursunun doğru şekilde öğrencisine psikolojik olarak destek vermesi gerekir)

10 Yıllık platform olarak sizlere Türkiye genelindeki başarı oranı yüksek kursları tanıtıyoruz. Geçen yıl yaptığımız organizasyonda 100lerce kurs arasından en başarılıları sizler için objektif olarak seçtik. 2017 yılının haziran ayında tüm kurslar bize liste attı ve sınavlar bittikten sonra çeşitli objektif kriterlere göre en başarılı olanları en çok kazandıranları seçtik. Sizde kursunuzu buraya ekletmek istiyorsanız 0541 476 78 92 ile iletişime geçip 2018 Temmuz ayında TYT Sonuçlarının açıklanmasıyla liste atıp kazandırma oranınıza göre burada yer alabilirsiniz.

ÖNERDİĞİMİZ KURSLARI TAM BOYUTTA GÖSTER

 

İstanbul Besyo Hazırlık, Avcılar Besyo Hazırlık, Bahçelievler Besyo Hazırlık, Kağıthane Besyo Hazırlık, Mecidiyeköy Besyo Hazırlık, Kadıköy Besyo Hazırlık, Pendik Besyo Hazırlık, Kartal Besyo Hazırlık, Tuzla Besyo Hazırlık, Ümraniye Besyo Hazırlık, Başakşehir Besyo Hazırlık, Küçükçekmece Besyo Hazırlık, Sefaköy Besyo Hazırlık, Zeytinburnu Besyo Hazırlık, Beylikdüzü Besyo Hazırlık, Beşiktaş Besyo Hazırlık, Bayrampaşa Besyo Hazırlık, Sultangazi Besyo Hazırlık, Gaziosmanpaşa Besyo Hazırlık, Ankara Besyo Hazırlık, Mamak Besyo Hazırlık, Cebeci Besyo Hazırlık, Gölbaşı Besyo Hazırlık, Sincan Besyo Hazırlık, Keçiören Besyo Hazırlık, Yenimahalle Besyo Hazırlık, İzmir Besyo Hazırlık, Adana Besyo Hazırlık, Adıyaman Besyo Hazırlık, Afyonkarahisar Besyo Hazırlık, Ağrı Besyo Hazırlık, Aksaray Besyo Hazırlık, Amasya Besyo Hazırlık, Antalya Besyo Hazırlık, Ardahan Besyo Hazırlık, Artvin Besyo Hazırlık, Aydın Besyo Hazırlık, Balıkesir Besyo Hazırlık, Bartın Besyo Hazırlık, Batman Besyo Hazırlık, Bayburt Besyo Hazırlık, Bilecik Besyo Hazırlık, Bingöl Besyo Hazırlık, Bitlis Besyo Hazırlık, Bolu Besyo Hazırlık, Burdur Besyo Hazırlık, Bursa Besyo Hazırlık, Çanakkale Besyo Hazırlık, Çankırı Besyo Hazırlık, Çorum Besyo Hazırlık, Denizli Besyo Hazırlık, Diyarbakır Besyo Hazırlık, Düzce Besyo Hazırlık, Edirne Besyo Hazırlık, Elazığ Besyo Hazırlık, Erzincan Besyo Hazırlık, Erzurum Besyo Hazırlık, Eskişehir Besyo Hazırlık, Gaziantep Besyo Hazırlık, Giresun Besyo Hazırlık, Gümüşhane Besyo Hazırlık, Hakkari Besyo Hazırlık, Hatay Besyo Hazırlık, Iğdır Besyo Hazırlık, Isparta Besyo Hazırlık, Kahramanmaraş Besyo Hazırlık, Karabük Besyo Hazırlık, Karaman Besyo Hazırlık, Kars Besyo Hazırlık, Kastamonu Besyo Hazırlık, Kayseri Besyo Hazırlık, Kırıkkale Besyo Hazırlık, Kırklareli Besyo Hazırlık, Kırşehir Besyo Hazırlık, Kilis Besyo Hazırlık, Kocaeli Besyo Hazırlık, Konya Besyo Hazırlık, Kütahya Besyo Hazırlık, Malatya Besyo Hazırlık, Manisa Besyo Hazırlık, Mardin Besyo Hazırlık, Mersin Besyo Hazırlık, Muğla Besyo Hazırlık, Muş Besyo Hazırlık, Nevşehir Besyo Hazırlık, Niğde Besyo Hazırlık, Ordu Besyo Hazırlık, Osmaniye Besyo Hazırlık, Rize Besyo Hazırlık, Sakarya Besyo Hazırlık, Samsun Besyo Hazırlık, Siirt Besyo Hazırlık, Sinop Besyo Hazırlık, Sivas Besyo Hazırlık, Şırnak Besyo Hazırlık, Tekirdağ Besyo Hazırlık, Tokat Besyo Hazırlık, Trabzon Besyo Hazırlık, Tunceli Besyo Hazırlık, Şanlıurfa Besyo Hazırlık, Uşak Besyo Hazırlık, Van Besyo Hazırlık, Yalova Besyo Hazırlık, Yozgat Besyo Hazırlık, Zonguldak Besyo Hazırlık

Besyo Hazırlık Eğitimi Nasıl Olmalıdır?
4.8 (95.4%) 291 oy[lar]

http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü