Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü, Antrenörlük Eğitimi Bölümü ve Spor Yöneticiliği Bölümlerine Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci alınması ve özel yetenek sınavı başvurusuna ilişkin esasları düzenlemektir.

Adaylar 28 Haziran – 10 Temmuz 2015 tarihleri arasında online başvuru yapacaklardır. Online başvurular belirtilen tarihler arasında web adresinden yapılacaktır.

 

Ön Duyuru Ön Kayıt

 

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak? -Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek. -Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler -Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir. -Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.

İletişim : Çoşkun Öz “542 4643748”

Comments
 • Burak

  peki sınav tarihi ne zaman tam olarak ?

 • berikakarpuzolu

  judo branşı varmı?

 • eroticpenguen

  Özgeçmiş mi istiyor ne oldu tam olarak açıklar mısınız?

  • ant için %50 diğerleri için %30 çok güzel. 190 da puan

   • oktay

    dedigin ant %50 diğer %30 özgeçmişin etkilediği yüzdemi ne yüzdesi bu? WebVideo B

 • soner

  Ya kılavuzu nerde

 • burcu kar

  gençler marmara tekrar özel yetenek sınavı yapar mı ygs puanım 313 ama galiba tarihler geçmiş hep 🙁 bir önerisi olan var mı

 • Cerr

  Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz. YALAAAAN Kesinlikle 50 TL değil. Yanlış yazılmış oraya diyorlar. Dalga mı geçiyorsunuz siz

 • cihan

  sınav nezaman

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü