Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2018

Tem 4, 2018
2018 Besyo Kılavuz
7 9
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

 

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 2018 Özel Yetenek Sınavı Kılavuzunu Açıkladı.


* Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Programının toplam kontenjanı; 40 erkek 20 kadın olmak üzere 60 öğrencidir. Toplam kontenjanın 4 ü milli (2 erkek – 2 kadın), 2 si ise şehit yakını, gazi ve gazi yakınıdır (1 erkek – 1 kadın)
* Antrenörlük Eğitimi bölümü (I. Öğretim) Programının toplam kontenjanı; 33 erkek 17 kadın olmak üzere 50 öğrencidir. Toplam kontenjanın 4 ü milli (2 erkek – 2 kadın), 5 i engelli (3 erkek – 2 kadın) 2 si ise şehit yakını, gazi ve gazi yakınıdır (1 erkek – 1 kadın)
* Antrenörlük Eğitimi Bölümü (II. Öğretim) Programının toplam kontenjanı; 30 erkek 15 kadın olmak üzere 45 öğrencidir. Toplam kontenjanın 4 ü milli (2 erkek – 2 kadın), 5 i engelli (3 erkek – 2 kadın) 2 si ise şehit yakını, gazi ve gazi yakınıdır (1 erkek – 1 kadın)
Not: Kız veya erkek milli, engelli ve şehit yakını, gazi ve gazi yakını kontenjanlarına yeterli sayıda başvuru olmaması veya adayların kontenjanları doldurmak için sınavda yeterli başarıyı sağlayamaması durumunda boş kalan kontenjanlar, Özel Yetenek Sınav komisyonunun kararı ile diğer kontenjanlardan tamamlanacaktır.

Kılavuzu Görüntüle
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2018
3.2 (64%) 10 oy[lar]

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü