Karabük Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2015-2016 Özel Yetenek Sınavı ön kayıtları 14 – 19 Ağustos 2015 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.

Liselerin diğer alan/kol bölümlerinden mezun Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümüne başvuracak olan adaylar için YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6 puan türlerinin birinden en az 210,000 puan almak, gerekmektedir .

Adaylar başvurularını ön kayıt tarihlerinde İnternet üzerinden gerçekleştireceklerdir. 19 Ağustos 2015 günü saat 17:30 da başvuru sistemi kapatılacaktır, ilan edilen ön kayıt tarihleri içerisinde internet üzerinden ön kayıt işlemini tamamlamamış olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden ön kayıt işlemini gerçekleştiren adaylar gerekli olan evrakları evrak teslim tarihlerinde Karabük Üniversitesi Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ön kayıt masasına teslim edeceklerdir. Adayların belgelerini eksiksiz olarak kendisi ya da bir yakını tarafından teslim etmeleri gerekmektedir. Eksik evrak ile gelen adayların belgeleri teslim alınmayacaktır. Posta yolu ile başvuru ve kayıt kabul edilmeyecektir.

Kılavuz İndir
Yorumlar
  • Sınav esnasında ilgili teste ilişkin yapılacak itirazlar dilekçe ile ve 150 TL karşılığında Sınav
    Komisyonu Başkanlığı’na yapılır. Ücret ödenmediği takdirde dilekçeler dikkate alınmaz. Adayın
    itirazı haklı bulunduğu takdirde yatırılan ücret iade edilir, haksız bulunduğunda ise ücret iade
    edilmez

    Rezaletin bu kadarı! 24 Haziran 2015 15:04

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü