Kayıt Olup Başka Okula Kaydı Almak Mümkün mü?

Tem 31, 2016
Besyo Bilgileri
3 3
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı indirebilirsiniz.

Çoğu üniversitenin kayıt tarihi Ağustos ayının ilk haftası ve ikinci haftasında oysa ki Ağustos’un 3. ve 4. haftasında hatta Eylül ayının başında bir çok sınav var. Adaylar diğer okullarda Antrenörlük, Rekreasyon veya Spor Yöneticiliğini kazandıysa sonraki sınavlarda Öğretmenlik bölümünü veya daha iyi bir bölümü kazanmak için mücadele etmek istiyor. Ancak bir çoğu bilgisizlik sebebiyle bu konuda tereddüte düşüyor.
İster ÖSYM tercihiyle, isterseniz yetenek sınavıyla yerleşin kayıt yaptırdığınız okuldan kaydınızı sildirebilirsiniz. Kaydınız olduğu halde herhangi bir şehirde sınava girerseniz de aynı yıl içinde OBP puanınızın kesintiye uğraması söz konusu değildir. Bu sebeple gönlünüz rahat bir şekilde her şehirde sınava girebilirsiniz.

Hepinize başarılar

Kayıt Olup Başka Okula Kaydı Almak Mümkün mü?
3 (60%) 2 oy[lar]

http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım.

Comments
 • Peki lysden tercih yaptıysak ve kayıt yaptiysak ve sonra besyo yu kazanirsak kaydimizi diğer okullardan sildirebilir miyiz?

  Dilek Dilek 31 Temmuz 2015 09:24
 • evt sildirebilirsin ,açıklamayı terstenmi okudun ister ösym ister yetenek…

  jiyarrr 5 Ağustos 2015 23:23
 • kazandığın besyoya kayıt yaptırıp sildirirsen seneye obp düşer mi

  selin 17 Ağustos 2015 03:33
 • İstediğim kadar okula kayıt yaptırabiliyorum dimi izmir ve denizli kayıtları edirne sınavlarından önce ama edirnede daha iyi bi bölüm kazabilirim işimi garantiye almak istiyorum edirnede olmazsa ortada kalmıyım kayıt yaptırmadıgım için

  Samet 31 Temmuz 2016 15:07
 • ösym tercihiyle üni kayıt olmuştum ne olur olmaz diye kutahya kazandım ama ankarada besyo tutturdum e devletten yaptım sadece kayıtı kutahyaya gidip sildirmem gerekiyormu sadece e devletten yaptım kayıtı.bilgisi olan yazarsa sevinirim

  selim 27 Ağustos 2016 14:34

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü