Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı 2018 (GÜNCELLENDİ)

Ağu 2, 2018
2018 Besyo Kılavuz
18 10
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi özel yetenek sınavı kılavuzunu açıkladı. Kıbrıs’ta bulunan bu özel üniversitenin sınavı İstanbul Ankara ve Adana şehirlerinde farklı tarihlerde gerçekleşecektir.  İstanbul Özel Yetenek Sınavı 10 Ağustos’da Ankara 10 Eylül’de ve Adana 14 Eylül’de gerçekleşecektir. Üniversitenin yıllık ücreti 8150TL’dir. 9 Adet %100 burs kontenjanı vardır. Parkur derecesi ve TYT Puanına göre en başarılı olan 15 adaya %100 burs verilecektir. Bu bursu kazanan adaylar üniversiteye herhangi bir ücret hiç bir şekilde vermeyecektir. Ayrıca Yurt imkanı da bir çok devlet üniversitesine göre çok iyidir. Aylık yalnızca 250 tl ye okulun hemen yanında lüks yurtta kalma imkanı da mevcuttur. Antrenörlük Rekreasyon ve Spor Yöneticiliği bölümleri mevcuttur.  Toplam Kontenjanı 90’dır. Edindiğimiz bilgiye göre çok uygun fiyattaki üniversitenin kontenjan probleminin olmamasından dolayı yalnızca 3 yerde sınav yapacağını öğrendik.

Online Kayıt İçin Tıklayınız

İSTANBUL ÖNEMLİ TARİHLER / SINAV  TAKVİMİ

İSTANBUL ÖZEL YETENEK SINAVI UYGULAMA TAKVİMİ

ONLİNE KAYIT : 03 Temmuz – 08 Ağustos 2018 EVRAK TESLİM : 09 Ağustos 2018 (Maslak 1453 Kampüsü Sınav Günü) SINAV TARİHİ : 09 Ağustos (Perşembe) 2018 REZERV GÜN : 10 Ağustos (Pazartesi) 2018

SINAV (Koordinasyon Parkuru): İstanbul’daki Özel Yetenek Sınavları NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MASLAK 1453 KAMPÜSÜ’nde yapılacaktır. Her bir adayın sınava alınacağı gün ve saatleri gösteren bilgilendirme notu Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi WEB sayfamızda sunulmuştur. Sınav randevu sistemiyle yapılacaktır, her aday Özel Yetenek Sınavına gireceği tarih ve saati kendisi belirleye bilecektir.

Kılavuzu Görüntüle
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı 2018 (GÜNCELLENDİ)
4.4 (88.89%) 9 oy[lar]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü