Konya Selçuk Üniversitesi Yedekleri İçin Önemli Detay (Kısa)

Tem 27, 2015
Besyo Bilgileri
0 0

Konya Selçuk Üniversitesi bazı okullar gibi yedek sıralamasını çok farklı dizayn etmiştir. Örneğin; okulda öğretmenlik bölümünü kazanan bir öğrenci diğer bölümleri de kazanmış olarak gözüküyor. Öğrenci okula bir bölümden kayıt olduktan sonra diğer bölümde yedeğe sıra geliyor. Bunu  bir örnekle açıklamak gerekirse;
Öğretmenlik bölümünü 12. sırada kazanan Berna Uslu Antrenörlük bölümünü 10. sıradan kazanmış ve diğer bölümleri de aynı şekilde kazanmış. Buda demek oluyor ki 92 öğrenci alan Selçuk üniversitesinde 82. yedeği sıra rahatlıkla geçecektir.

144 erkek öğrenci aldığı içinde  erkeklerde 130. yedeği rahatlıkla sıra geçecektir. Herkes kendi analizini iyi bir şekilde yaparsa ve sistemi doğru şekilde anlarsa yedek kaydı sırasında kayıt olabilir.

Konya Selçuk Üniversitesi Yedekleri İçin Önemli Detay (Kısa)
4 (80%) 1 oy[lar]

http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım.

Comments
 • Antrenörlük ve Spor Yöneticliği 1. öğretim için 60’ları, 2. öğretim için ise 90’ları bulur, önemli olan öğrencilerin hangisini seçeceği olacak. Rekreasyon için ise 1. öğretim 150’yi ikinci öğretim ise 190’u bulur diye tahmin ediyorum. Bakalım nasıl olacak, herkese hayırlı olsun.

  Murat 27 Temmuz 2015 17:49
 • KOLAY GELSIN HOCAM, BURDAN TÜM TORPİL VE BUNA BENZER İLLEGAL HAREKETLE ÖNÜME GEÇEN ARKADAŞLAR ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN BENIM HAKKIM SİZLERE HIC BIR ZAMAN HELAL OLMASIN BEN O SICAGIN ORTASINDA GECEM GÜNDÜZÜM DEMEDEN GELECEĞİM İÇİN ÇALIŞTIM HEPİNİZİ ALLAH A HAVALE EDİYORUM HAKKIM SİZE HARAM OLSUN DİĞER TARAFTA ELİM YAKANIZDA VE BUNA HERTURLU YARDIMI EDEN VE GÖZ YUMANLARADDA YAZIKLAR OLSUN .

  KONYABESYO 27 Temmuz 2015 20:47
 • dostum senin adına çok üzüldüm eğer böyle bişey varsa. Herkes Besyo sınavlarında hile olduğunu söylüyor. Bu yazını görünce yine moralim bozuldu.

  Gürkan 27 Temmuz 2015 21:53
 • açıkça konusayım ben konyanın 100 metre sınavına yetişemedim başka bi sınav yerındeydım mecburi 1500 m koştum ve 25 saniye kala tabi onu ne kadar sürede bitirdiğin önemli olmuyor eleme sonucta daha sonra parkuruda normlalin ustu denılebılcek bı sekılde tamamladım ama iş branşa gelince herşey bitti o yüzden ben artık ümidi kestim ne emek ettiysem gitti yazıklar olsun

  KONYABESYO 28 Temmuz 2015 07:52

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.