Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Besyo Sınavı Duyurusu 2016

 

YGS baraj puanı 200 yalnızca milli adaylarda 150 dir

 

T.C.

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

ÖZEL YETENEK SINAVI DUYURUSU

 

Önemli Tarihler:

10-19 Ağustos 2016     : Özel Yetenek Sınavı Ön Kayıtları

22-25 Ağustos 2016     : Özel Yetenek Sınavı

 

Başvuru Evrakları:

Adayların Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Germiyan Yerleşkesindeki Ön Kayıt Bürosu’na şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların dijital resimleri alınacağı için posta ile veya vekâleten ön kayıt yaptırılamaz.

 

     1. Form dilekçe (kayıtlar sırasında verilecektir),

2. Son altı ay içinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf,

     3. T.C. Kimlik No’lu Nüfus cüzdanı fotokopisi (Aslı kayıt esnasında ibraz edilecektir),

4. 2016 yılına ait LYS belgesinin fotokopisi (Aslı kayıt esnasında ibraz edilecektir),

5. Mezunların diploma fotokopisi (Diploma aslı kayıt sırasında ibraz edilecektir), mezun olma durumunda olanların ise okul müdürlüğünden alacakları durumunu belirten bir belge,

6. Sağlık beyan formu (kayıtlar sırasında verilecektir),

7. Milli sporcular için; Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün 12.05.2011 tarihinde 27932 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkında Yönetmelik kapsamında belirtilen (A), (B) ve (C) sınıfı Millilik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. (Aslı kayıt esnasında ibraz edilecektir).

8. Kayıt sırasında verilecek olan sınav malzemeleri, kayıt evrakları ve değişen koordinasyon parkurunun tanıtımı (2 deneme) giderleri için 100 TL. (Adaylar koordinasyon parkuru denemesi için spor kıyafeti getirmeleri gerekmektedir.)

 

ÖNEMLİ NOT:

Koordinasyon Parkuru 2016 için yeniden düzenlenerek değiştirilmiştir. Koordinasyon parkuru ve Futbol parkuru ücret karşılığında adaylara 01-19 Ağustos 2016 arasında denemeye açılacaktır.

ÖZEL YETENEK SINAV PROGRAMI

YÜKSEKOKUL BÖLÜMLERİ KONTENJANLARI

SINAV AĞIRLIK ORANLARI


PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.

2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.

3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.

4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhattabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile 541 476 78 92 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?

1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.

2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.

3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Selim Açıkbaş 0555 346 40 47

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü