Sınavın Olacağı Şehirde Sınavla Birebir 1 Haftalık Deneme ve Antrenman Fırsatı

May 11, 2015
Besyo Bilgileri
0 0

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak?

-Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek.

-Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler ve eksiklerini kapatacaklar.

-Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir.

-Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüz yüze ulaştırabilirsiniz.

Gideceğiniz okulun açıklamış olduğumuz kılavuzunda ilgili hocanın ayrıntılı bilgisini bulabilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Sınavın Olacağı Şehirde Sınavla Birebir 1 Haftalık Deneme ve Antrenman Fırsatı
Bu Haberi Oyla

http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım.

Comments
  • Merhaba,
    Bu Kastamonu ve Zonguldak besyo yetenek sınav tarihlerinin açıklanma konusunda bi gelişme veya bilginiz varmı ?

    Deniz 19 Mayıs 2015 14:13

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.