Spor Lisesinden 2017’de Mezun Olanlara Ek Puan Veren Okulların Sınav Sonuçları Güncellenecek

Tem 24, 2017
Güncel
6 4

30.03.2012 tarihinden sonra spor lisesine giren öğrencilerin ek puanlarının kaldırıldığına dair yazımızı geçen yıl mayıs ayında yazmıştık. Bu da 2017’de mezun olanları etkiliyor

 

http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım.

Comments
 • mehmet tr

  spor lisesi yetenek sınavını kazanıp giren boşunamı spor lisesi okumuş oluyo

 • Eyüp

  Bir besyocuyuz saçmalığı daha

  • besyo3335

   Bunu biz yapmadık ki YÖK yaptı ve bunu yanlış açıkladıklarını söyledik sadece

 • Ali

  YAPTIĞINIZ SAÇMALIKTAN İBARET !!!!!    Spor lisesine ek puanın kaldırılmasından yana nasıl olabilirsiniz bende sizi gerçekten sporcunun yanında olan bir kuruluş bir yapılaşma olarak biliyordum ve destekte veriyordum yaptığınız şey hiç doğru değil biz 4 yıl boyunca spor lisesi okuyalım ve besyoda ki temel derslerin alt yapısını tamamıyla görelim sizin gibi saçma görüşlüler spor lisesi mezununa verilen ek puanı kaldırılmasından yana olsunlar o zaman bu okul niye var biz neden türkçe matematik görmeyip ygslerden taş çatlasın 200 puan alalım yazıktır ya böyle saçma bir sistemin içinde destek verdiğim bir kuruluşunda böyle düşünmesi içler acısı size verdiğim desteğe yazıklar olsun bişeyler yapmak istiyorsan spor liselerinin kaldırılması için bişey yapıcaksın ek puanın kaldırılması için değil !  Bizler zaten ygslerden düşük alıyoruz bide ek puan kaldırılması bi spor liselinin besyo hayali yalan olur .

  • besyo3335

   Biz yapmadık biz olacağını söyledik. YÖK Bunu paylaştı aylar öncesinden .

   Ama üniversite tarafından okumaktan aciz idareciler buna sebebiyet verdi.

 • Eyüp

  Besyocuyuz da çalışan tüm amatorlere sesleniyorum yaptiginiz kul hakkidir 4 yıl okulu okuyan insanlardan bahsediyoruz. Bundan ben etkilenmesemde etkilenen bir çok arkadasim oldu ocaginiz sönsün yök ve besyocuyuz.!

  • besyo3335

   Biz yapmadık biz olacağını söyledik. YÖK Bunu paylaştı aylar öncesinden .

   Ama üniversite tarafından okumaktan aciz idareciler buna sebebiyet verdi

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü