Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Sınavı 2017

Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Yetenek Sınavı açımlandı. Detaylar şu şekildedir

Kılavuz

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.
2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.
3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.
4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhatabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?
1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.
2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.
3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Devrim Şipal 0505 509 64 64

 

Comments
 • Alp Çelebi Sel

  ön basvuruda pdf olarak yüklenmesi gereken dosyaların hiçbiri yüklenmiyor. yarın son gün yardımcı olabilecek birisi var mı ne denediyse olmadı sisteme bir türlü yüklenmedi.

 • Burak

  AMINA KODUMUN EVLATLARI HİÇBİR TÜRLÜ FOTOĞRAF YÜKLENMİYOR (KAYIT OLAN ARKADAŞIN FOTOSUNU BİLE DENEDİM BENİM HESAPTA YÜKLENMİYOIR BÖYLE OLURSA DAVALIK OLUCAZ BUNUN ADI SINAV DEĞİL TORPİLE GİRİYOR İBİNE ŞEREFSİZ HAYSİYETSİZ OROSPU EVLATLARI)

 • Alp Çelebi Sel

  üniversiteyi aradım yoğunluktan dolayı girmiyodur diyolar daha sakin bi zmanda deneyin diyolar lan yoğunlukla ne alakası var pdf yüklenmiyo işte işin şaka tarafı mezun belgem yüklendi nüfus yerine de mezun belgesini yükledim kabul etti. ne biçim sistem bu .

  • recep

   bugun mu yaptın kaydı ?

   • Alp Çelebi Sel

    aynen kardeşim bugün yaptı bir türlü olmuyor. zar zor sağlık raporunu falan yaptım bir tek ygs var

 • Pınar

  Öğrenci işleri BESYO yu arıyorum bir Allah’ın kulu da baksın telefona ya nolur

 • Alp Çelebi Sel

  klavuzda basvurduktan sonra onay maili gelicektir yazıyo gelen varmı onay maili e mailine gelmezse fakülteyi arıcakmışız

 • Demir Taylan Özgür

  Kardesım onay maili gelmedi fakülteyi arıyoruz açan yok böyle iş olur mu ya

  • Mustafa

   Ayni durumdan bende madurum nasıl bisey bu ya

 • Emre Canik

  Hafta sonu üniversiteler kapalı ondan ulaşamazsınız bugün arayın ben konuştum hatta araminiza gerek yok uşak üniversitesinin spor bilimleri sayfasını takip edin bugün liste aciklanacak

  • taylan Özgür Demir

   Eyvallah emre

 • Emrah Erbil

  Uşak üniversitesi besyo sonuçları ne zaman açıklanacak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü