Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Sınavı 2015

Adayların sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2015 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunda yer alan Özel Yetenek gerektiren eğitim programları ile ilgili işlemlerdeki tüm hükümler aynen uygulanacaktır.

Giriş Yetenek Sınavı sonuçlarına göre öğrenci alan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitimi Bölümü Birinci ve İkinci Öğretim ve Spor Yöneticiliği Birinci ve ikinci öğretim programlarına öğrenci seçme işlemleri aşağıdaki hususlar göz önünde tutularak yapılacaktır: 1.1. Başvurular Uşak Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi tarafından online olarak alınacaktır.

Antrenörlük Duyurusu Spor Bilimleri Duyurusu

 

 

Comments
 • Anil

  Usaktada 1 hafta calisabilecegimiz bir kurs yokmu

 • halıll

  on kayıt ıcın oraya gıtmek gerekıyor mu

 • Halil İbrahim

  Ben yaklaşık lise 2. sınıfın 2. döneminde masa tenisine başladım o dönem ilçe birinciliğim ve il üçüncülüğüm var lise üç de de aymı şekılde ilçe birinciliği ve il üçüncülüğüm var lise dörtte ise ilçe birinciliği ve il birinciliğini kazanıp ilimizi denizlide temsil ettim bu sene ygs sınavına girip uşak besyo ye girmek istiyorum bana bu konu da yardımcı olurmussunuuz
  .

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Menü