“1 YILLIK PROFESYONEL LİSANS” KAMUOYU DUYURUSU

7 Ağustos 2016
Genel
4 0
“1 YILLIK PROFESYONEL LİSANS” KAMUOYU DUYURUSU
 
Şuana kadar her zaman için çıkartılan 1 yıllık lisansın karşısında olduk ve hak yemedik, hak yiyene karşı durduk. Özellikle bu sene artan 1 yıllık profesyonel lisanslı “sporcu” sayısı ve bu işi ticarete döken çeşitli tüccarlar sayısı üst düzey bir artış gösterdi.
Bizler doğudan batıya, kuzeyden güneye her kardeşimizin doğru bilgiye ulaşmasını kolaylaştırıp ırk, din, mezhep, cinsiyet gözetmeksizin herkese en doğru şekilde yardımcı olduk. Artan 1 yıllık lisanslardan dolayı bir çok kişi mağdur olmaktadır ve biz hak yemeyelim derken lisans çıkaranların önünü açmış bu işi 2000 3000 tl ye yapan tüccarların önünü açmış oluyoruz ve bu bizi rahatsız ediyor.
Besyocuyuz.com olarak bir önceki yıl “Sahte Lisansa Dur De!” etkinliğimizi oluşturduk. Ancak, hiç bir üniversite tarafından 4000’den fazla imza toplamamıza rağmen ciddiye alınmadık. Besyocuyuz ailesi olarak Türkiye genelinde bir çok ilde voleybol ve hentbol ağırlıklı olmak üzere spor klüpleri açarak kar amacı gütmeden birazda olsa yeteneği olan sporculara lisans çıkartıp onları da sistemin açığını kullananlar karşısında eşit seviyeye getireceğiz.
Adaleti sağlamak, adaletsizlik varsa o adaletsizliği ortadan kaldırmaktır. Eğer ki kaldıramıyorsanız herkese o adaletsizliği sunmak ve herkesi eşit standartlara taşımaktadır.
-Besyocuyuz.com
0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü