Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesine Teşekkür

25 Temmuz 2015
Besyo Bilgileri
0 0

Çoğu üniversitenin yetenek sınavının şeffaflığı ileri düzeyde sorgulanırken, Ankara Üniversitesi konuya hakim bir şekilde şeffaf ve adil sınav yapmak adına her türlü çabayı göstermiştir. Bu tutumundan dolayı Ankara Üniversitesi’ne teşekkür ederiz.

Özellikle Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Akalan yapılan her itirazla tek tek ilgilenip, öğrencilerin sorduğu her soruya uzunca zaman ayırarak yeri geldiğinde aynı soruları tekrar tekrar cevaplayarak ego ve kibirden uzak şekilde herkese yardımcı olmuştur. Düzgün akademisyen bulmakta zorlandığımız ve buna rağmen deliler gibi her şehre üniversite yaptığımız bu dönemlerde böyle örnek akademisyenleri görmek bizleri çok mutlu etti.

Umarız diğer üniversiteler ve öğretim görevlilerine bu durum örnek olur.

 

unnamed

3
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü