Aydın’da Emekli Beden Eğitimi Öğretmenleri Unutulmadı

Total
0
Shares

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, emekli beden eğitimi öğretmenleri onuruna etkinlik düzenledi.
Düzenlenen etkinliğe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın, Şube Müdürleri ve emekli beden eğitimi öğretmenleri Sabri Günaydın, Hüseyin Özaltun, Mustafa Tankut, Mehmet Gündüz ve Eşref Bilel katıldı. Programa katılan tüm emekli beden eğitimi öğretmenlerini tek tek kutlayan Zeynel Akın, çiçek takdim ederek Öğretmenler Gününü kutladı.
Etkinlikte konuşan İl Müdürü Zeynel Akın, “Öğretmenlerimizi kesinlikle unutmamalıyız. Sadece 24 Kasım Öğretmenler gününde değil her zaman hatırlamalıyız. Ben şahsım adına yemeğimize katılan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bütün emekli öğretmenlerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum, görevdeki öğretmenlerimize de üstün başarılar diliyorum” dedi.
Emekli beden eğitimi öğretmenleri adına bir konuşma yapan Sabri Günaydın da, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilk kez verilen bu yemek bizleri çok gururlandırdı. İl Müdürü Zeynel Bey’in bizzat öğretmenler günümüzü kutlayarak yemekte bulunması bizleri ayrıca mutlu etti. Öğrencilerimiz tarafından ve çevremizde bizi tanıyanlar tarafından unutulmamak bizleri çok sevindiriyor. Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü basından takip ediyorum. Spor adına çok büyük işler yapılmaktadır. Bunları görmek bizleri mutlu ediyor. Bu konuda İl Müdürü Zeynel Akın’ı tebrik ediyorum. Ben şahsım adına ve arkadaşlarım adına 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle verilen bu yemek için çok teşekkür ederim” diye konuştu.

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar