Besyo Sınavlarına Girecekler

Total
0
Shares

Değerli Besyo Hakkında Güncel Bilgiler ve besyocuyuz.com üyeleri bir besyo maratonuna daha başlamış bulunuyoruz. Sınavlar üstüste açıklanmaya başladı ve herkesi bir heyecan sarmış durumda.

Bu heyecanın tatlı bir heyecan olduğunu unutmayıp bir ay sonra üniversiteli olacağınızın hayallerini şimdiden kurmaya başlayabilirsiniz. Bazı okulların geçen senekine göre sınavı erkene alması sizleri strese sokmasın. Hayatınızdan bir ayı soyutlayıp üniversiteli olup hele bir de besyocu olmanın tadı başkadır. Bunu okula girdikten sonra daha da iyi anlaaycaksınız. İnsanların size farklı bakmasını bile bir zaman sonra iyiden iyiye hissedeceksiniz ki farketmeseniz bile illa ki biryerlerde her okulun Besyocularından söz edilir. 

Bu farka siz de farkettirerek herkesin ‘boş’ bölüm olarak baktığı BESYO yu doldurabilirsiniz.

Sizlere tavsiyemiz önünüzdeki zamanı iyi değerlendirin rakipleriniz sürekli çalışıyor olduğunu unutmayın !

Besyocuyuz.com ailesi olarak sınava giren bütün arkadaşlara Başarılar Dileriz.       

  HÜSEYİN TUTGUN

2

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar

Besyo Nedir?

Besyo Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunun kısaltmasıdır. 4 Yıllık olması sebebiyle fakülteye dönüştürülmekte, dönüştürüldüğünde ise Spor Bilimleri Fakültesi olarak adlandırılmaktadır. Besyo Özel Yetenek Sınavıyla TYT ‘de 100 Baraj puanıyla öğrenci alan bir bölümdür. Her üniversitenin yetenek sınav ve başvuru şekli tarihi içeriği farklıdır. 0
Devamı..