Çorum Hitit Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2017

Total
0
Shares

Sınavdan önce 1 hafta boyunca birebir parkura çalışmak için 0 536 241 88 52 ile iletişime geçebilirsiniz.

Çorum Hitit Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı açıklandı. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi ile Spor Yöneticiliği bölümlerini tercih eden adayların sadece koordinasyon testine girmeleri yeterlidir.

Asil adayların kayıt işlemleri 17-21 Temmuz 2017 tarihlerinde yapılacaktır.

Başvurular www.besyo.hitit.edu.tr adresine online olarak yapılacaktır

Duyuru

___

Sınav Kılavuzunu Görüntüle

__

Koordinasyon Parkurunu Görüntüle

__

Branş Parkurlarını Görüntüle

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.
2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.
3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.
4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhatabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?
1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.
2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.
3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim İlhami Hoca 0 536 241 88 52

 

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar