Diyarbakır Dicle Üniversitesi Besyo Sınavı 2016

Total
0
Shares

Bu yönerge Dicle Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü ile Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne özel yetenek değerlendirmesiyle öğrenci alınmasına ilişkin, düzenleme esaslarını içermektedir.

Adaylar, 13 – 28 Haziran 2016 tarihleri arasında, D.Ü. BESYO WEB sayfasından (http://www.dicle.edu.tr/beden-egitim-ve-spor-yuksekokulu) online ön kayıt yapacaktır. Online ön kayıt yaptıran adaylar, Yüksekokulumuzun istediği birimlerden onaylı Sporcu Özgeçmiş belgelerini, en son 28 Haziran 2016 tarihine kadar şahsen veya posta ile D.Ü. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna teslim edecektir. Postadaki gecikmelerden D.Ü. BESYO sorumlu değildir.

Ön elemede belirlenecek 540 adayın 495’i (165 kadın ve 330 erkek) Sporcu Özgeçmiş Puanına göre, 45’i (15 kadın 30 erkek) YGS puanına göre, tüm adayların içinde en yüksekten en düşüğe doğru yapılacak sıralama ile belirlenecektir.

Özgeçmiş Başvuru Kılavuz

 

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar

Haliç Üniversitesi BESYO 2016 Sınav Kılavuzu (Özel Üniversite)

Sınav Tarihi Açıklandığında Yazı Güncellenecektir. (Tahminen Haziran Sonu Temmuz Başı gibi olacaktır. Ön kayıtlar başlamıştır.) Baraj Puanı Tüm Bölümler için 150’dir. Üniversitede Antrenörlük, Spor Yöneticiliği ve Rekreasyon bölümleri mevcuttur. Özel… 0
Devamı..