Doç.Dr.Kürşat KARACABEY Türkiye’nin En Başarılısı

Total
0
Shares

İspanya’nın Eğitim Bakanlığına ait CISC (ConsejoSuperior de InvestigacionesCientíficas) birimi ((http://www.webometrics.info/en/Contact_Us) tarafından Dünya’daki ülkelerde görev yapan bilim insanlarını yapmış oldukları bilimsel çalışmalara göre sıraladı.
Türkiye de en başarılı 2000 bilim insanı içerisinde Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul Müdürlüğü görevini yürütmüş ve başarılı işlere imza atmış Doç.Dr. Kürşat Karacabey ‘de yer aldı.
Gaziantep’te özellikle Büyükşehir, Şehitkamil ve Şahinbey Belediyeleri ve Kurumlar ile işbirliği içerisinde başarılı çalışmaları ile göz doldurmuş, dik duruşu birilerini rahatsız etmiş ve cemaatin ilk operasyon yaptığı ve Gaziantep’ten ayrılmasına neden olunan Karacabay, Düzce Üniversitesi adına başarılı işler yapmaya devam ediyor.

basariTürkiye’de bu listeye giren tek Spor Bilimcisi

Türkiyede 2000 başarılı akademisyeni belirleyen Dünyanın ünlü Bilimsel Araştırma Kurumunun açıkladığı listenin 1276. sırada Düzce Üniversitesi nde görev yapan Doç.Dr. Kürşat KARACABEY yer aldı.
Başka bir özellik ise bu listede yer alan tek Spor Bilimci olması, kendisini Besyo  ve  Spor Bilimleri Camiası olarak tebrik ediyoruz.

1

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar