İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesinden Beklenmeyecek SKANDAL

27 Temmuz 2017
Genel
2 4

İstanbul Üniversitesi Sınav Tarihi: 14-23 Haziran
Marmara Üniversitesi Sınav Tarihi: 3-7 Temmuz

Sınavları biteli 1 ay olmasına ve sınava başvuran kişi sayısı az olmasına rağmen 2 üniversite skandal bir şekilde sınav sonuçlarını açıklamıyor. Kazanma umudu olan öğrenciler bile kazanamazsam korkusuyla; başka üniversitelerin sınavlarına girip, masraf yapıyor. Bu 2 üniversitenin üzerine 20’den fazla üniversite sınav yapıp, sonuçlarını açıkladı. Bunun sebebini bir çok kişi merak ediyor.  Hocalar tatile mi çıktı? Hocalar öğrencileri umursamıyor mu? Yoksa koskoca 2 üniversite hesaplama konusunda sıkıntılar mı yaşıyor? gibi bir çok soru öğrencilerin aklını kurcalamaktadır.
Bu 2 büyük üniversite yazılımsal olarak sınav sonuçlarını hesaplamada bir sıkıntı yaşamayacağına göre, kendi zevkleri için öğrenciyi bekletmektedir. 2 üniversite hakkında son zamanlarda tarafımıza en az 2000 tane mesaj geldi. 2500 kişiye sınav yapıp 1 günde sınav sonucunu açıklayan üniversiteler varken Türkiye’ye öncü olan bu üniversitelerin bu tutumu haklı tepkilere sebep olmaktadır.

Yetkilileri göreve çağırıyoruz.

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü