Kayıt Olup Başka Okula Kaydı Almak Mümkün mü?

31 Temmuz 2016
Besyo Bilgileri
3 3
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı indirebilirsiniz.

 

Çoğu üniversitenin kayıt tarihi Ağustos ayının ilk haftası ve ikinci haftasında oysa ki Ağustos’un 3. ve 4. haftasında hatta Eylül ayının başında bir çok sınav var. Adaylar diğer okullarda Antrenörlük, Rekreasyon veya Spor Yöneticiliğini kazandıysa sonraki sınavlarda Öğretmenlik bölümünü veya daha çok istediği bir bölümü kazanmak için mücadele etmek istiyor. Ancak bir çoğu bilgisizlik sebebiyle bu konuda tereddüte düşüyor.
İster ÖSYM tercihiyle, isterseniz yetenek sınavıyla yerleşin kayıt yaptırdığınız okuldan kaydınızı sildirebilirsiniz. Kaydınız olduğu halde herhangi bir şehirde sınava girerseniz de aynı yıl içinde OBP puanınızın kesintiye uğraması söz konusu değildir. Bu sebeple gönlünüz rahat bir şekilde her şehirde sınava girebilirsiniz.

Hepinize başarılar

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü