Kayıt Olup Başka Okula Kaydı Almak Mümkün mü?

Total
0
Shares

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı indirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=KbajHnL3LgA&t=83s

 

Çoğu üniversitenin kayıt tarihi Ağustos ayının ilk haftası ve ikinci haftasında oysa ki Ağustos’un 3. ve 4. haftasında hatta Eylül ayının başında bir çok sınav var. Adaylar diğer okullarda Antrenörlük, Rekreasyon veya Spor Yöneticiliğini kazandıysa sonraki sınavlarda Öğretmenlik bölümünü veya daha çok istediği bir bölümü kazanmak için mücadele etmek istiyor. Ancak bir çoğu bilgisizlik sebebiyle bu konuda tereddüte düşüyor.
İster ÖSYM tercihiyle, isterseniz yetenek sınavıyla yerleşin kayıt yaptırdığınız okuldan kaydınızı sildirebilirsiniz. Kaydınız olduğu halde herhangi bir şehirde sınava girerseniz de aynı yıl içinde OBP puanınızın kesintiye uğraması söz konusu değildir. Bu sebeple gönlünüz rahat bir şekilde her şehirde sınava girebilirsiniz.

Hepinize başarılar

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar

BESYO’da Lisans, Sportif Özgeçmiş Zorunlu mu? Lisanslı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Besyo ile alakalı tüm sorularınız yanıtını ücretsiz e-dergimizde bulabilirsiniz. E-dergimizi incelemek için tıklayınız Sportif Özgeçmiş Nedir? “Sportif Özgeçmiş” adından da anlaşılacağı üzere sportif kariyerdir. Bu kariyer içerisinde herhangi bir branştan… 14
Devamı..