Kırıkkale Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı 2017

Total
0
Shares

Kırıkkale Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı açıklandı.

Spor lisesi ve spor alan mezunu lise çıkışlılar için 160.000 YGS puanı almış olmak. Diğer lise çıkışlılar için 180.000 YGS ve üzeri puan almış olmak. (Spor lisesi çıkışlılar için diplomalarının aslını ve 1 adet fotokopisini getirmeleri gerekmektedir)

Başvurular, 4-5-6 Temmuz 2017 tarihleri arasında ve mesai saatleri (08:30-17:30) içerisinde, Spor Bilimleri Fakültesi’nde (Kırıkkale Üniversitesi Merkez Yerleşkesi YahşihanKırıkkale) şahsen yapılacaktır. Posta ya da faks yoluyla yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Duyuruyu Görüntüle

,__

Kılavuzu Görüntüle

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.
2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.
3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.
4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhatabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?
1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.
2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.
3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Alp Yıldırım 0 541 476 78 92

 

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar