Online YGS Deneme Sınavı Özellikleri, Tarih ve Saati

4 Şubat 2017
Genel
4 1

17 Şubat Cuma günü saat 19:20’de gerçekleşecektir. Denemeye 19:35’e kadar girilebilecek. Deneme bitiş saati 22:00’dır.  Ön kayıt zorunludur ve ön kayıt esnasında alınan özgeçmiş, diploma notu, spor yılı bilgileriyle besyocuyuz özel puanı oluşturulacak ve adaylar hem yalnızca YGS Puanına, hem YGS-OBP’den oluşturulan Başlangıç puanlarına hem de Lisans-Spor Lisesi-Obp-YGS puanlarına göre ayrı ayrı sıralamalarını görebilecekler. Deneme tamamen ücretsiz olup derece yapanlara herhangi bir ödül yoktur. Asıl amacımız Türkiye’deki tüm besyocuların durumunu görmektir.
Oluşturduğumuz özel yazılım sayesinde sürekli Alt-Tab yapılması gibi bir çok kopya türünde sisteme özel bir not bırakılmaktadır ve suçlu bulunan adaylar TCK ile kayıt oldukları sistemimizden banlanacak, bir daha ki organizasyonumuza kayıt olamayacaktır.
Mobil’den denememize uygulama aracılığıyla girebilirsiniz

 Ayrıntılar sizinle paylaşılacaktır. 

 Ön kayıt formu 2 gün içinde yayımlanacak sınavdan 1 gün önce bitecektir. Ön kayıt yaptırmayan hiçbir aday sınava giremeyecektir. 

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü