Ordu Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Ordu Üniversitesi özel yetenek sınavı açıklandı . Özel yetenek sınavı tarihleri duyuran üniversite sınavı temmuz ayında yapacagını açıkladı.

Ön Kayıt Tarihi : 29 Haziran 10 Temmuz 2015

Yetenek Sınavı Tarihi : 21-22 Temmuz 2015

Ön kayıt başvurusunda bulunacak adaylar 2015 yılına ait YGS puan türlerinin herhangi birinden en az 140 puan almış olmaları gerekmektedir,

 

Ön Duyuru Kılavuz

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak? -Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek. -Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler -Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir. -Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.

İletişim : Yaşar Arslan “544 277 33 33”

49

Bir Cevap Yazın

Menü