ÖSYM Tercihiyle BESYO Kazananların Olanakları Nelerdir? (Kısa)

1 Ağustos 2016
Besyo Bilgileri
6 5
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı indirebilirsiniz.

ÖSYM tercihiyle BESYO okumuş olanların diğer BESYO okuyanlardan herhangi bir farkı yoktur. Ancak okurken bir takım farklılıklar vardır. Örneğin; okulun çift anadal imkanı olsa bile çift anadal yapmak istediği bölüm yetenek sınavıyla almışsa yetenek sınavına girmeden okula girdiği için çift anadal yapamaz veya başvuru yaptıktan sonra yetenek sınavına girip yeteri puanı alıp çift anadal yapabilir.
Yatay geçişlerde ise öğrencinin yatay geçiş yapacağı okul yetenek sınavıyla öğrenci aldıysa yatay geçiş yapamaz ya da geçiş yapacağı okulun imkanına göre yetenek sınavına girip yapabilir. Formasyon hakkına sahiptir ve son sınıfta veya mezun olduktan sonra formasyon alabilir.

ÖSYM Tercihiyle Alan Besyoları Görüntüle 1
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü