Sahte Lisansa Dur De! Etkinliğimiz Meyvelerini Verdi

Total
0
Shares

Yaptığımız mail organizasyonuyla bir çok okula mail attık ve sahte lisansın önüne geçilmesi konusundaki çözüm yollarımızı sunduk. Özellikle 1 yıllık profesyonel lig lisansına puan verilmemesi konusunda bir çok üniversiteden olumlu geri bildirimler aldık.
Para karşılığı profesyonel lisans çıkartıp bu işi meslek edinmiş kişilerin önüne geçmiş bulunmaktayız. Sahte lisans çıkartıp hak yeme peşinde olan bir çok kişi bu sene başarısız olacak ve hak eden gerçek sporcular üniversitelere yerleşecek. Yetenek sınavı düzenleme kurulları 2. dönemin ortasına ve sonuna doğru toplanmakta ve bu konuda karar alınmaktadır. Umuyoruz ki bizlere bu konuda olumlu geri dönüş yapan üniversiteler aldıkları kararla lisans yılı şartını baz alarak puanlama yapar ve gerçek sporcular mağdur olmaz.

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar

BESYO’da Lisans, Sportif Özgeçmiş Zorunlu mu? Lisanslı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Besyo ile alakalı tüm sorularınız yanıtını ücretsiz e-dergimizde bulabilirsiniz. E-dergimizi incelemek için tıklayınız Sportif Özgeçmiş Nedir? “Sportif Özgeçmiş” adından da anlaşılacağı üzere sportif kariyerdir. Bu kariyer içerisinde herhangi bir branştan… 14
Devamı..