Sahte Lisansa Dur De! Etkinliğimiz Meyvelerini Verdi

19 Aralık 2015
Besyo Bilgileri
1 0

Yaptığımız mail organizasyonuyla bir çok okula mail attık ve sahte lisansın önüne geçilmesi konusundaki çözüm yollarımızı sunduk. Özellikle 1 yıllık profesyonel lig lisansına puan verilmemesi konusunda bir çok üniversiteden olumlu geri bildirimler aldık.
Para karşılığı profesyonel lisans çıkartıp bu işi meslek edinmiş kişilerin önüne geçmiş bulunmaktayız. Sahte lisans çıkartıp hak yeme peşinde olan bir çok kişi bu sene başarısız olacak ve hak eden gerçek sporcular üniversitelere yerleşecek. Yetenek sınavı düzenleme kurulları 2. dönemin ortasına ve sonuna doğru toplanmakta ve bu konuda karar alınmaktadır. Umuyoruz ki bizlere bu konuda olumlu geri dönüş yapan üniversiteler aldıkları kararla lisans yılı şartını baz alarak puanlama yapar ve gerçek sporcular mağdur olmaz.

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü