Samsun – Ondokuz Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yetenek Sınavı 2019

Tem 18, 2019
2019 Kılavuz
14 24
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Sınavdan önce 1 hafta kala birebir sınava yönelik fiziksel çalışma olacaktır. Fotoselli olarak derece alınacaktır. Detaylar için 0552 689 55 55 ile iletişime geçiniz.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yetenek Sınavı Açıklandı

Beden Eğitimi ve Spor Bölümü için %30 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %70’i toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesiile hesaplanacaktır.
Antrenörlük Eğitimi Bölümü (I. ve II. Öğretim) için %30 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %70’i toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesi ile hesaplanacaktır.
Spor Yöneticiliği Bölümü (I. ve II. Öğretim) için %70 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %30’i toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesiile hesaplanacaktır.
Rekreasyon Bölümü için %70 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %30’u toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesi ile hesaplanacaktır.

Antrenörlük Eğitimi Bölümü (I. ve II. Öğretim) için %30 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %70’i toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesi ile hesaplanacaktır.  Spor Yöneticiliği Bölümü (I. ve II. Öğretim) için %70 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %30’i toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesiile hesaplanacaktır.
Rekreasyon Bölümü için %70 İllinois çeviklik test puanı + sportif özgeçmiş değerlendirmesinden alınan puanın %30’u toplanarak ÖSYM’nin vermiş olduğu standart formüle yerleştirilmesi ile hesaplanacaktır.

Kılavuzu Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü