Uygulamamıza Gelen Son Güncellemeler ve Beta Süreci

20 Şubat 2017
Genel
4 1

Uygulamamıza yeni getirdiğimiz güncellemeyle kendinize profil açabilecek diğer Besyo’cularla mesajlaşarak fikir alışverişinde bulunabileceksiniz. Ayrıca arayüzüde daha anlaşılabilir ve görsel olarak daha cazip hale getirdik. Profil oluşturmak için profil bölümündeki tüm alanları eksiksiz doldurup kaydet demelisiniz.

Beta sürecinde daha ne gibi yenilikler gelecek? 
-Her üniversitenin tartışma alanı oluşturulacak ve orada üniversiteyle ilgili hem güncel bilgiler olacak hemde o üniversitede sınava girecek tüm öğrenciler orada fikir alışverişinde bulunacak. Art niyetli bilgide bulunanlar, reklam ve spam yapanlar oto polis teknolojisiyle sınırsız olarak uygulamadan uzaklaştırılacaktır.
-E-dergi güncellenecek yazılı ve videolu tüm üniversite analizleri orada olacak bilgi sahibi olabileceksiniz. Ayrıca 2017 yılında sistemini değiştiren üniversitelerde (71 okulun en fazla 15 tanesi) 2 gün içinde güncellenip videolu olarak eklenecek.
-Bu sene 1 tane deneme olacak önümüzdeki sene ise aynı sistemde sene başında başlayacak sistemimize göre Deneme sınavı bölümüne 5 adet deneme sınavı eklenecek deneme sınavına kaydolup farklı seviyelerdeki 5 deneme sınavını 1 kereye mahsus çözebilecek ve diğer çözen besyo hazırlık öğrencileri arasındaki yerinizi hemen görebileceksiniz. Ayrıca sportif özgeçmiş, obp ve deneme sınav puanları hem ayrı ayrı olarak hem de sadece deneme sınav puanı olarak sıralanıp öğrenciye tam anlamıyla fikir verilecektir.
Bu süreç en kısa sürede düzenlenip hizmete girecektir.
Ayrıca instagrama üye olup canlı yayın etkinliklerimizi takip edebilirsiniz. YGS’ye kadar haftada 1 gün daha sonrasında ise haftada 4 gün canlı yayınımız olacaktır. İnstagramda DM yoluyla yoğun mesaj alınmasına rağmen her mesaj cevaplandırılıp, instagrama özel tüm üniversitelerin 1 dakikalık analiz videoları yayımlanmaktadır. İnstagram: besyocuyuz.official
Uygulamamızı indirmek için google play ve apple store a “besyocuyuz” yazabilirsiniz.

www.besyocuyuz.com
instagram: besyocuyuz.official
facebook: besyo.parkurlari/

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü