Uygulamamızın Bilmediğiniz Önemli ve Faydalı Noktaları

26 Mayıs 2016
Besyo Bilgileri
1 0

Uygulamamızı 25.000’in üzerinde kişi indirmiş olsa da bilinmeyen çok nokta var. Sizlere bu yazımızda uygulamanın can alıcı özelliklerini sunacağız.

1-ÖZEL YETENEK SINAVI ve KAPSAMLI ÖZET BÖLÜMÜ
Bu bölümden açıklanan tüm kılavuzlara ve onların kapsamlı özetine ulaşabilir videolu ve yazılı analizlerle gireceğiniz üniversiteyi doğru şekilde seçebilirsiniz.

1
2
3
4

2-SINAV TAKVİMİ
Artık sınav tarihini başvuru tarihini kaçırmayacaksınız. Güncel sınav takvimiyle tüm üniversitelerin sınav tarihlerini detaylı olarak görebilirsiniz. Tıkladığınızda ise ön kayıt, evrak teslim gibi önemli tarihleri ve detaylı bilgi için link gösteriyor. Linke tıklayıp üniversite hakkında detaylı bilgi ve kılavuza direkt olarak ulaşabileceksiniz.
5
6
7
8
9

3-BESYO TV
Besyo TV seçeneğiyle Youtube kanalımızdaki video analizlerimizi izleyebilirsiniz.

10
11

4-FAVORİYE AL
Favoriye ekle seçeneğiyle gideceğiniz üniversiteleri daha yakından takip edebileceksiniz. Özellikle yalnızca başvuru tarihini açıklayan üniversiteleri favorilere ekleyerek her gün bakıp kılavuzunu açıklayıp açıklamadığını görebilirsiniz.
Favoriye almak için kılavuzlar sekmesinden üniversiteyi görseldeki gibi seçebilirsiniz.
12
13
14

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü