Uygulamamızın Bilmediğiniz Önemli ve Faydalı Noktaları

Total
0
Shares

Uygulamamızı 25.000’in üzerinde kişi indirmiş olsa da bilinmeyen çok nokta var. Sizlere bu yazımızda uygulamanın can alıcı özelliklerini sunacağız.

1-ÖZEL YETENEK SINAVI ve KAPSAMLI ÖZET BÖLÜMÜ
Bu bölümden açıklanan tüm kılavuzlara ve onların kapsamlı özetine ulaşabilir videolu ve yazılı analizlerle gireceğiniz üniversiteyi doğru şekilde seçebilirsiniz.

1
2
3
4

2-SINAV TAKVİMİ
Artık sınav tarihini başvuru tarihini kaçırmayacaksınız. Güncel sınav takvimiyle tüm üniversitelerin sınav tarihlerini detaylı olarak görebilirsiniz. Tıkladığınızda ise ön kayıt, evrak teslim gibi önemli tarihleri ve detaylı bilgi için link gösteriyor. Linke tıklayıp üniversite hakkında detaylı bilgi ve kılavuza direkt olarak ulaşabileceksiniz.
5
6
7
8
9

3-BESYO TV
Besyo TV seçeneğiyle Youtube kanalımızdaki video analizlerimizi izleyebilirsiniz.

10
11

4-FAVORİYE AL
Favoriye ekle seçeneğiyle gideceğiniz üniversiteleri daha yakından takip edebileceksiniz. Özellikle yalnızca başvuru tarihini açıklayan üniversiteleri favorilere ekleyerek her gün bakıp kılavuzunu açıklayıp açıklamadığını görebilirsiniz.
Favoriye almak için kılavuzlar sekmesinden üniversiteyi görseldeki gibi seçebilirsiniz.
12
13
14

0

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar

BESYO’da Lisans, Sportif Özgeçmiş Zorunlu mu? Lisanslı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Besyo ile alakalı tüm sorularınız yanıtını ücretsiz e-dergimizde bulabilirsiniz. E-dergimizi incelemek için tıklayınız Sportif Özgeçmiş Nedir? “Sportif Özgeçmiş” adından da anlaşılacağı üzere sportif kariyerdir. Bu kariyer içerisinde herhangi bir branştan… 14
Devamı..