ARDAHAN VOLEYBOL ADAY HAKEMLİK KURSU

Total
0
Shares

ARDAHAN İl Müdürlüğümüz bünyesinde, katılımcı sayısı doğrultusunda Voleybol aday hakemlik kursu açılacak olup, katılım şartları aşağıdaki gibidir;
1. Kurs 40 ders saatinden az olmayacaktır.
2. Kursa katılım en az 40, en fazla 80 kursiyer olacaktır.
3. Uygulamalı eğitim; Spor salonunda, kursiyer ve eğitmenin spor kıyafetleri ile katılacağı derslerde verilecektir.
4. Derslik ve uygulamalı eğitim için spor salonu, bilgisayar-projeksiyon ve perdesi İl Müdürlüğümüz tarafından temin edilecektir.
5. Kurslara katılacak olan kursiyerlerin katılım ücretleri TVF Yönetim kurulu kararıyla Ocak 2015 tarihinden itibaren 140.00TL olup; TVF TEB Kızılay (138) Şubesi, IBAN: TR280003200013800000017836 no’lu hesaba Aday Hakemlik Kursu Katılım ücreti ibaresi belirtilerek yatırılacaktır.

Yukarıda belirtilen hususların İl Müdürlüğümüzce uygun görülmesi halinde öğretmen ve kurs direktörü görevlendirmesi yapılacaktır.

 ADAY HAKEMLİK İÇİN MÜRACAAT EDECEKLERDE ARANACAK ŞARTLARI

1. T.C. Vatandaşı olmak.
2. En az Lise ve Dengi Okul Mezunu olmak ( Lise mezunu olanlardan tasdikli diploma sureti)
3.19 yaşından gün almış, 31 yaşından gün almamış olmak.
4. Sağlık durumunun hakemlik yapmaya müsait olduğunu rapor ile belgelemek ( Nöroloji-Ortopedi-Göz ve Kulak)
5. Ağır hapis veya 6 aydan fazla ve yahut yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak, fena şöhret sahibi bulunmamak. (Savcılıktan iyi hal kağıdı)
6. Spor teşkilatı tarafından cezalandırılmamış olmak.Kursiyerler kurs başlangıcında dilekçe ile birlikte sadece nüfus cüzdanı sureti ve kursa katılım dekontu ile tahsil durum belgesi istenecektir. Kursiyer kursta başarılı olduğu taktirde yukarıdaki belgeler alınacaktır.

1

Bir Cevap Yazın

En Çok Beğenİ Alanlar