YGS 240.000 Şartı Ertelendi!

17 Mayıs 2017
Genel
41 5


Olay üniversitelere yazı olarak gönderildiği andan itibaren yaptığımız organizasyonlara çok büyük katılım oldu. Herkes birilerini aradı böyle bir şeyin mümkün olmayacağını aktardı. YÖK an itibariyle üniversitelere tekrar yazı gönderip bu kararın seneyi kapsadığını aktarmıştır. Ancak, bu bir vazgeçme stratejisidir. Bu kötü bir karar ama biz direkt aldığımız kararı kaldıramıyoruz. Bir sonraki seneyi kapsıyor dediler. Seneye de böyle bir şey olması mümkün değil aynı tepkiyi gösteririz.
Şuan YÖK’ü aradığınızda seneyi kapsadığı söylenecektir. Dün aradığımızda üniversitelere yazı gönderildi. YÖK kararıdır bu sene herkes uymak zorunda denmişti….

Bütün bu olayların bir kurmaca olduğunu iddia edenlerin arayabileceği yerler: Hacettepe Üniversitesi, YÖK, Sakarya Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi….
Bu konuda sizleri rahatlatmak adına elimizdekinleri paylaşalım

Gazi Üniversitesi bölüm başkanıyla bir hocamızın görüşmesinde 1 hafta önce öğretmenlik barajıyla ilgili YÖK’ün yazısına uyacağız. 240.000 şartı var demişti. Hocamız bana bunu aktardığında öyle bir şey mümkün değil hocam dedim. Sonra üniversitelere yazı gidince de hemen organizasyonu başlattım

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BÖLÜM BAŞKANININ PAYLAŞIMI (YÖK’ÜN ÜNİVERSİTEYE GÖNDERDİĞİ YAZIYLA BERABER)

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DEKAN YARDIMCISININ MAİLİ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİNİN KILAVUZUNU GÜNCELLEMESİ

İsteyene bir çok kanıt daha sunabiliriz. Boş laflarla kurumumuzu karalayamazsanız. Besyocuyuz.com her zaman olduğu gibi organizasyonuyla büyük bir felaketten meslektaşlarımızı kurtarmıştır.

Saygılarımızla

0
http://www.instagram.com/alp.besyocuyuz

1993 yılında Bursa'da doğdum. Küçük yaşlarda spora merak salmaya başladım. Ailemin de desteğiyle çok küçük yaşlarda spora başladım. 2012 yılında Kastamonu Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünü kazandım. Kastamonu'yu çeşitli sebeplerle bırakıp. 2015 yılında tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandım. 2017 Yılında Uludağ üniversitesine geçiş yaptım

Bir Cevap Yazın

Menü